Slivovice Silver Kosher 50% 0,7l

Kód: A0728
4 hodnocení
919 Kč / ks 759,50 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení
Silver košer slivovice je velmi specifický ovocný destilát, který v sobě snoubí tradiční postupy značky RUDOLF JELÍNEK s přísnými pravidly americké židovské organizace Orthodox Union.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silver košer slivovice je velmi specifický ovocný destilát, který v sobě snoubí tradiční postupy značky RUDOLF JELÍNEK s přísnými pravidly americké židovské organizace Orthodox Union. Právě toto spojení zaručuje tu nejvyšší kvalitu a vhodnost tohoto nápoje i pro židovský svátek Pesach.

Silver košer slivovice je čirý destilát s nasládlým aroma pecek a jemnou, ovocnou chutí, lehce odkazující k mandlím, právě díky přítomnosti pecek v kvasu. Pro výrobu se používají jen nejkvalitnější ručně sbírané plody odrůd švestky domácí. Destilát, vzniklý trojstupňovou destilací, nepodléhá zrání, dopřává se mu jen odpočinutí před stáčením, čímž je docíleno jeho scelení.

Označení košer je možno opatřit pouze výrobek garantovaný společností Ortodox Union, která zabezpečuje přítomnost svého zástupce u každého z výrobních kroků. Jedině získáním certifikátu Ortodox Union lze označit slivovici jako košer. Silver košer slivovice byla původně určena pro zámořský trh, rozhodli jsme se ji však nabídnout i na českém trhu, abyste si i vy mohli vychutnat tento světově ojedinělý destilát, ukrytý v exkluzivním balení.

Destilát doporučujeme podávat za teploty odpovídající svému okolí. Tím je dosaženo plného rozvinutí vůně i chuti a nejlépe tak oceníte zručnost vizovických palírníků.

V naší nabídce jsme pro vás připravili i košer varianty zlaté slivovice, například 5letou zlatou košer slivovici. Není-li košer slivovice tím, co hledáte, pak určitě oceníte klasickou bílou slivovici či neobyčejnou zlatou slivovici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty a Lihoviny
Hmotnost: 2 kg
Procento alkoholu: 50.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: