FAQ - často kladené dotazy

Vážení zákazníci, zde je pro Vás zodpověděli pár nejčastěji kladených dotazů.

1. Mohu si od Vás koupit alkohol tzv. na IČO pro potřeby svého podnikání?

Ano. Jsme registrovaní distributoři lihu se složenou kaucí ve výši 5 000 000 Kč. Naše registrační číslo distributora lihu je TDL0019. Alkohol, který si od nás zakoupíte na firmu, můžete s klidným svědomím použít ke svému podnikání. Faktura distributora lihu Vám přijde společně s objednaným zbožím

2. Proč mi nelze zvolit v objednávce dopravce Zásilkovna?

V sekci doprava uvádíme možnost dopravy prostřednictvím Zásilkovny. Tato společnost patří mezi nízkonákladové dopravce a tak je zde omezení v podobě tonáže. Do balíčku nedáme více než 5kg, což odpovídá maximálně dvěma standardním lahvím ve Vašem košíku, pokud tento limit překročíte, systém Vám tohoto dopravce nenabídne. Jsou produkty typu slaných pochutin, které sice nedosahují tonáže 5 kg, ale díky svému objemu k nim nelze přidat další zboží.

3. Do jakých států posíláte zboží kromě ČR?

V současné chvíli posíláme zboží pouze v rámci ČR.

4. Proč spolupracujte zrovna s kurýrem Messenger, který vychází cenově dráž než jiný dopravci?

Důvod je prostý. Většina dopravců má ze svých dopravních podmínek vyjmutou přepravu tekutin, která v našem případě tvoří 90% odeslaných balíků. V případě rozbití nám nikdo neuhradí vzniklou škodu a jelikož většina těchto dopravců využívá pásy na svých depech, je rozbití balíků běžnou praxí - mluvíme z vlastní zkušenosti. Messenger používá ruční překládku a v případě rozbití zásilky, bere zodpovědnost na svá bedra.