Neft Vodka White Barrel 40% 0,7l

Kód: A4825
2 hodnocení
1 049 Kč / ks 866,94 Kč bez DPH
Skladem (37 ks)
Můžeme doručit do:
28.2.2024
Možnosti doručení
NEFT Vodka White Barrel je prémiová vodka, která Vás zaujme svým neobvyklým a jedinečným obalem , který imituje plechový sud.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NEFT Vodka White Barrel je prémiová vodka, která Vás zaujme svým neobvyklým a jedinečným obalem , který imituje plechový sud. Neft Vodka byla vytvořena z vysoce kvalitních surovin. Nejčistší pramenitá voda a vysoce kvalitní zrno tvoří základní ingredience pro příjemnou a přirozenou chuť.

V polovině 70. let byla na Sibiři objevena obrovská ropná pole a započal hon na černé zlato. Práce na ropných polích však nebyla zrovna procházkou růžovým sadem. Nemilosrdná a brutálně tvrdá práce oslabila tělo i mysl. Vodka byla jedinou útěchou těžce zkoušených dělníků. Ale dobrá vodka byla tehdy ještě nedostatková, zvlášť pro prostý lid. S veškerým úspěchem a penězi ropných průkopníků se objevila touha destilovat jejich vlastní vysoce kvalitní vodku - přesně tak, jak si to ropní muži představovali. Vodka vyrobená ropnými dělníky pro ropné dělníky. Říkali tomu NEFT. O mnoho let později přišel vzorec pro NEFT do Rakouska, kde se vodka destiluje na nejvyšší úrovni za použití nejlepšího rakouského zrna a nejčistší pramenité vody a poté se pečlivě filtruje. Baleno efektivně a důmyslně. NEFT - jednoduše nejvíce nefalšovaná vodka na světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: ALKO
Hmotnost: 2 kg
Procento alkoholu: 40.00
V balení: 12
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: