VEST spol s.r.o.

v Jeseníkách provozujeme Včelařský provoz JESENÍKY CZ, staráme se o 300 včelstev, které umistujeme ve vybraných lokalitách čisté jesenické krajiny. Stanoviště jsou umístěna v nadmořských výškách v rozmezí 350-600 m.n.m. Celoročně se snažíme mít v  nabídce med KVĚTOVÝ, KVĚTOVÝ-PASTOVANÝ a KVĚTOVÝ-LESNÍ. Celý provoz je nově a moderně vybaven, součástí je kočovný systém, vytáčení medu v nerezovém zařízení až po vyvařování a čištění vosku. Ze zdravotního hlediska jdeme cestou prevence, která spočívá v maximální obměně voskového díla a cestou včasného podletního přeléčení včelstev. 

Včela má obrovský význam nejen pro svou produkci medu, pylu, vosku a propolisu, ale nesmíme zapomínat, že její užitečnost je mnohonásobně vyšší. Celých 80% opylujícího hmyzu v přírodě totiž tvoří včela medonosná. Na květy nenalétává nahodile, ale vybírá si vždy jeden druh, takže pyl se dostane na správnou rostlinu.

 

 

Žádné produkty značky VEST spol s.r.o. nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení