MILKEFFEKT, s.r.o.

Vážený zákazníku,

dovol mi, abych Ti představila naší společnost MILKEFFEKT, s.r.o., která je ryze českou společností z Třince a zabývá se výrobou tradičních sýrových specialit.

Třinec je městečko v Moravskoslezském kraji, který je znám vysokou nezaměstnaností. Naším cílem je vytvářet nová pracovní místa, obstát na náročném trhu sýrařských výrobků a podílet se na uspokojení spotřebitele sortimentem kvalitních produktů. Inspiraci čerpáme z tradic Beskydských goralů ovlivněných výjimečným místem trojmezí Slovenska, Polska a České republiky. Mezi naše nejznámější výrobky patří korbáčiky, Jánošíkovy oštěpky a marinované sýrové speciality.

Naše produkty jsou díky jedinečné receptuře a velkému podílu ruční práce bezkonkurenční svou kvalitou a pečlivostí. Mezi zákazníky jsou oblíbené nejen pro vysokou kvalitu, ale také lahodnou chuť. Charakteristická chuť uzených výrobků je tvořena procesem tradičního uzení na bukovém dřevě a kořeněné výrobky jsou ochucovány unikátními směsmi koření, které se opírají o dlouholeté zkušenosti. 

Vysoká kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění. Za těmito úspěchy stojí především zaměstnanci společnosti, kteří ke kvalitě výrobků přispívají svým nadšením a obětavostí. Společnost zaměstnává okolo 100 zaměstnanců, převážně žen. Provoz je zaměřen na zpracování čerstvého sýra, kterého zpracujeme více než 50 tun měsíčně.

Z důvodu rozšíření výrobní kapacity byla v roce 2013 zakoupena moderní technologie na paření sýrů, která nahradila namáhavé ruční paření, ale přesto neovlivnila technologii ruční práce. Používáme nejkvalitnější suroviny od ověřených dodavatelů, splňující normy dané legislativy, abychom udrželi vysoký standard kvality, na který jsou zákazníci zvyklí.

Od roku 2009 je naše společnost držitelem certifikátu IFS (International Food Standard). Při každoročním auditu obhájíme nejvyšší možnou úroveň, HIGH LEVEL.

Klíčovým cílem naší společnosti je nejen vyrábět kvalitní výrobky, ale i trvalý růst a posilování domácí pozice na trhu. Tomuto cíli přizpůsobujeme veškeré dlouhodobé i krátkodobé strategie zaměřené na interní i externí růst společnosti. Daří se nám držet krok s moderním, rychle se měnícím trhem a sledujeme požadavky a přání zákazníků, na které reagujeme. Klademe velký důraz na inovace a hledání nových příležitostí, které uspokojí náročné spotřebitele. V neposlední řadě podporujeme také beskydskou kulturu a zapojujeme se do charitativních akcí.

Naše společnost dodává Beskydské sýrové speciality nejen na český trh, ale i do zahraničí. Podíl produkce, která směřuje za hranice České republiky, činí 64%. Naše výrobky můžete objevit při výletě po Polsku, Slovensku, Maďarsku, Německu, Litvě, Lotyšsku, Estonsku, Anglii, Řecku, či Spojených státech amerických…

 

 

2 položek celkem
Beskydský Korbáčik ve slaném nálevu 500g
249 Kč –4 %
207,83 Kč bez DPH
239 Kč

Lahodný pařený sýr z kravského mléka ve slaném nálevu. Hmotnost okapaného podílu: 500 g/ 50 ks korbáčiků

Kód: J0039
Ďábelský Hermelín 1050g
259 Kč –8 %
207,83 Kč bez DPH
239 Kč

4 ks Sedlčanského hermelínu s jedinečnou směsí koření, feferonkou a beraním rohem. Hmotnost 1050 g,

Kód: J0282

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení