E-VITAE ovoce zelenina s.r.o.

Za celým konceptem FARMÁŘSKÉ BRAMBŮRKY / E-VITAE ovoce zelenina s.r.o. stojí dvě osoby. Alena Tihelková a Pavel Hradil – majitelé a jednatelé, mnohem dříve však především životní partneři.

Společná touha po vlastním podnikání nás zavedla do oblasti ovoce a zeleniny. Vše začalo poptávkou po kvalitních bramborech do místní výrobny smažených brambůrků. Výsledkem spokojenosti obou stran byly pravidelné dodávky brambor v jednotkách tun. V tu chvíli jsme došli k uvědomění, že jsme schopni uspokojit potřeby velké firmy. Zároveň jsme nabyli přesvědčení, že kvalita produktů má skutečně svůj význam. Situace na trhu ovoce a zeleniny byla žalostná, proto jsme se rozhodli šířit tuto radost všude kolem nás.

Vynaložená energie se téměř okamžitě vrátila zpět. Možnost odkupu prodejny s ovocem a zeleninou pro nás byla jasnou volbou. A výzvou zároveň…

Následovalo oficiální založení firmy, rekonstrukce prodejny i rozšíření sortimentu spojené s výběrem těch nejlepších dodavatelů. Od samého počátku fungování prodejny jsme tušili, že kamenný obchod nám bude málo. Rozhodli jsme proto rozšířit své služby do všech okolních měst formou rozvozu objednávek. Lidé tak získali konečně možnost nechat si doručit kvalitní ovoce a zeleninu přímo do svých domovů.

Čím více stoupal počet objednávek, tím více stoupala náročnost na kapacitu sortimentu, prostor i personálu. Po půlroce fungování „ve dvou“ jsme přijali postupně další spolupracovníky. A na nás, majitelích, zůstalo vyřešení otázky kam posunout firmu zase dále. Jelikož věříme na určité fungování okolností kolem nás, odpověď na tuto otázku přišla velice rychle. Výrobna brambůrků, která stála na počátku celého našeho příběhu, byla rázem k prodeji. Vše by si zasloužilo mnohem detailnější popis, každopádně na rozhodnutí jsme měli jen pár hodin. Po zvážení všech pro a proti jsme se rozhodli rozšířit naše působení právě o tuto oblast!

V srpnu roku 2017 jsme tedy odkoupili výrobnu smažených lupínků v Havířově a začali s výrobou. Opět jsme si prošli množstvím administrativních úkonů a do koncernu E-VITAE ovoce zelenina s.r.o. byla oficiálně zařazena druhá oblast podnikání – smažené bramborové lupínky značky e-BRAMBŮRKY.

Velice rychle jsme pochopili, jak velký potenciál v novém produktu vězí. Zároveň jsme i cítili, že vyrábět produkt  vlastní značky je pro nás mnohem více naplňující než být „pouhým“ prostředníkem mezi výrobci ostatních produktů a zákazníky. Od začátku jsme kladli maximální důraz na kvalitu nejen zboží, ale i odvedené práce a poskytovaných služeb. V dané chvíli jsme však nebyli schopni vše ukočírovat podle našich představ. Rázem jsme se tak octili před historickým rozhodnutím – ukončit provoz v prodejně. Definitivní verdikt na sebe nenechal dlouho čekat a od prvního února  2018 jsme razantně upravili celý koncept společnosti.

V současné době je  naše společnost výrobcem ručně vyráběných Farmářských brambůrků. Zároveň jsme se po restrukturalizaci firmy v únoru 2018 stali výhradním dodavatelem Báťkových bylinkových sirupů pro Moravskoslezský kraj. Náš sortiment doplňují medy a medoviny přímo od včelaře, pana Milerského z Jeseníků.

Veškerý tento sortiment nabízíme koncovým zákazníkům na našem e-shopu – dopravu a doručení objednávek zajišťujeme na území celé České republiky. Domů, do práce, v podstatě kamkoliv dle jejich přání. 

Naší činnost doplňuje velkoobchodní spolupráce se stovkami firem v okolí – restaurace, hospody, benzínové stanice, obchodní řetězce. Dbáme na vysokou kvalitu jednotlivých produktů a klademe důraz na přátelské vztahy s našimi zákazníky. Setkat se s námi můžete rovněž na prodejních trzíchv různých místech Moravskoslezského kraje.

 Aktuálním záměrem společnosti je dostávat postupně značku a produkty  víc a víc do povědomí lidí. S tím, že vše se snažíme dělat maximálně zodpovědně, čestně, s pozitivním přístupem, ochotou a úsměvem. S výše uvedeným koresponduje samozřejmě spokojenost vás – zákazníků, kterým se snažíme dopřávat produkty v maximální možné dostupné kvalitě.

 

 

 

 

4 položek celkem
Farmářské Brambůrky Česnekové 140g
39 Kč –23 %
26 Kč bez DPH
29,90 Kč

Od roku 2017 jsou pro vás v podhůří Beskyd vyráběny poctivé Farmářské brambůrky. Ty vynikají především svou chutí, vzhledem a poctivou ruční výrobou.

Kód: J0209
Farmářské Brambůrky Hořčicové 140g
39 Kč –23 %
26 Kč bez DPH
29,90 Kč

Od roku 2017 jsou pro vás v podhůří Beskyd vyráběny poctivé Farmářské brambůrky. Ty vynikají především svou chutí, vzhledem a poctivou ruční výrobou.

Kód: J0213
Farmářské Brambůrky Solené 140g
39 Kč –23 %
26 Kč bez DPH
29,90 Kč

Od roku 2017 jsou pro vás v podhůří Beskyd vyráběny poctivé Farmářské brambůrky. Ty vynikají především svou chutí, vzhledem a poctivou ruční výrobou.

Kód: J0206
Farmářské Brambůrky Solené 210g
54 Kč –24 %
35,57 Kč bez DPH
40,91 Kč

Od roku 2017 jsou pro vás v podhůří Beskyd vyráběny poctivé Farmářské brambůrky. Ty vynikají především svou chutí, vzhledem a poctivou ruční výrobou.

Kód: J0207

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení