Douwe Egberts Professional

Webová stránka značky: Douwe Egberts Professional

Divize Jacobs Douwe Egberts Professional společnosti Jacobs Douwe Egberts CZ s.r.o. je součástí dynamicky se rozvíjející mezinárodní korporace JACOBS DOUWE EGBERTS, která v současné době působí ve více než 80 zemích světa prostřednictvím lokálních poboček či distributorů.
Naše společnost poskytuje svým klientům komplexní řešení kávy a čaje pro jejich podnikání. Pro širokou síť restaurací, kaváren, hotelů, kanceláří, zařízení společného stravování a dalších institucí zajišťujeme dodávky kvalitní kávy a čaje, doplňkového sortimentu a nejmodernějších technologií včetně jejich servisu. Mezi naše značky patří prvotřídní zrnková káva Piazza d’Oro, prémiové čaje Tea Forté, unikátní koncept kávy pro snídaně a kongresy Cafitesse, zrnková i mletá káva Douwe Egberts, a čaje Pickwick. Snažíme se respektovat individuální odlišnosti a požadavky zákazníků a vytvořit jim nabídku produktů a služeb šitou na míru.

 

2 položek celkem
L'OR Lungo ESTREMO kapsle 10 ks
L'OR Lungo ESTREMO kapsle 10 ks
Momentálně vyprodáno
68,70 Kč bez DPH
79 Kč

Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma.

Kód: K0160
Smetana do kávy Douwe Egberts 120x10g
146,96 Kč bez DPH
169 Kč

Smetana do kávy Douwe Egberts 120x10g. Tuk 10%. Ošetřeno UHT.

Kód: K0030

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem