Metaxa Angels' Treasure 41% 0,7l

Kód: A1589
Neohodnoceno
4 099 Kč / ks 3 387,60 Kč bez DPH
Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Metaxa Angels’ Treasure, stvořená Metaxa Masterem Constantinosem Raptisem, je jemný nápoj s mimořádnou koncentrací a s intenzivním aroma, přesně ve stylu Metaxa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Metaxa Angels’ Treasure, stvořená Metaxa Masterem Constantinosem Raptisem, je jemný nápoj s mimořádnou koncentrací a s intenzivním aroma, přesně ve stylu Metaxa. Pečlivě ošetřované špičkové lihoviny po celém světě trpělivě čekají v sudech, stárnou a zrají ovlivněné okolním prostředím. Během této doby voda i alkohol díky odpařování unikají póry v sudech. V obvykle vlhkých podmínkách se přirozeně odpařuje více alkoholu než vody, takže stárnutím podíl alkoholu v nápoji klesá. To, co ze sudu vyprchá, je podíl, ze kterého se mohou těšit jen andělé, proto se mu říká „Angels' Share“.

Při tvorbě Metaxa Angels’ Treasure se Metaxa Master, Constantinos Raptis, inspiroval nevšedním jevem, který se vykytuje ve sklepních prostorách Metaxa v Attice tzv. Andělským podílem.

 
„Vytvářím Metaxa Angels’ Treasure z jemných destilátů, které zrály po desetiletí v malých sudech z limousinských dubů, jejichž dřevo se vyznačuje vysokou prostupností odpařované vody. Tyto zralé destiláty míchám s vybranými muškátovými víny z ostrova Samos a vzniklou směs nechávám dál zrát ve velkých dubových sudech, kde odpařování pokračuje, i když s menší intenzitou. Pouze jednou v roce pak nastane ta chvíle, kdy propustím ze sklepa malé množství Metaxa Angels’ Treasure,“ vysvětluje Constantinos.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brandy
Hmotnost: 2 kg
Procento alkoholu: 41.00
V balení: 1
PACKAGE: 1
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: